הלבנת שיניים

חולמים על החיוך המושלם? רוצים ליהנות משיניים לבנות ובוהקות? הגעתם למקום הנכון. אצלנו ב- נביה דנט, מרפאת שיניים רב תחומית, תוכלו ליהנות מגוון נרחב של טיפולי אסתטיקה מתקדמים הכוללים בין היתר טיפולי ניקוי אבן, טיפולי ניקוי כתמים מהשיניים וטיפולי הלבנה בשיטה ייחודית. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מקצועי אודות טיפולי הלבנת שיניים במודיעין המתקיימים במרפאתנו.

טיפולי הלבנת שיניים –רקע כללי

הלבנת שיניים היא למעשה הליך טיפולי- אסתטי שמטרתו להבהיר את צבע הבסיס של השן, ולהעניק למטופל את המראה הטבעי בכל הקשור לצבע שיניו. צבע השן המושפע מאמייל השן (החומר המצפה את השן) ומה-דנטין (השכבה הפנימית של השן), משנה את צבעו לאורך השנים, כאשר סיבת שינוי הצבע יכולה להתרחש ממגוון נרחב של סיבות הכוללות בין היתר: חוסר היגיינה מתמשך בכל הקשור לבריאות השן, עישון, צריכת משקאות בגוון כהה (קפה, קולה, תה וכדומה), אכילת מאכלים עם צבעי מאכל ועוד.

5

טיפולי הלבנה- כיצד?

ם וגם טיפולי הלבנה מתקדמים בהם נעשה שימוש בחומר מלבין מחמצן הנמרח על שיניהם של המטופלים. חומר המלבין הינו חומר הפועל ברמת ריכוז גבוהה. פעולת ההלבנה מצפה למעשה את אמייל השן וחודרת אל תוך ה-דנטין, וכפועל יוצא מכך, המטופלים נהנים ממראה שיניים לבנות יותר ובוהקות הרבה יותר.

טיפולי הלבנה –למי הם מיועדים?

טיפולי הלבנת שיניים במודיעין המתקיימים במרפאתנו, מיועדים לכל אחד ואחת מכם המעוניין ליהנות מחיוך לבן יותר, בוהק יותר ושיניים בריאות הרבה יותר. שיטת הטיפול המיושמת ב-נביה דנט, מאפשראנחנו במרפאת נביה דנט, מעמידים לרשותכם שיטה ייחודית במסגרת טיפולי הלבנת השיניים. שיטה זו משלבת גם טיפולי ניקוי שיניים מקדימית לנו להתמודד עם כל מקרה לגופו, וכפועל יוצא מכך, להעניק לכל מטופל את מראה צבע השן עליו הוא חולם. שיטת ההלבנה המיושמת במרפאתנו מיועדת גם לצרכי ניקוי כתמים מהשיניים הנגרמים כתוצאה מעישון, הזנחה משמשכת של היגיינית הפה, צריכת משקאות כהים, צריכת מאכלים עם צבעי מאכל ועוד.

6

טיפולי הלבנה ב-נביה דנט- כל היתרונות

מחלקת האסתטיקה הפועלת במרפאת השיניים נביה- דנט, מעמידה לרשות כל אחד ואחת מכם מגוון נרחב של יתרונות מקצועיים הבאים לידי ביטוי לאורך כל שלבי טיפולי ההלבנה. בין יתר היתרונות העומדים לרשותכם במרפאתנו תמצאו: בדיקת ייעוץ מקדימה ותיאום ציפיות, חדרי טיפול מתקדמים, ציוד רפואי חדיש, טכנולוגיות רפואיות משוכללות, טיפולי ניקוי שיניים מקדימים לצרכי הסרת אבן והכנת חלל הפה להליך ההלבנה, שירות מקצועי המוענק לכם על ידי רופא שיניים מנוסה המתמחה בטיפולי הלבנה, יחס אישי לאורך כל הליך הטיפול ועוד.

אם גם אתם רוצים להחזיר את הצבע הלבן לחלל הפה, ואם גם אתם רוצים ליהנות משיטת טיפול מתקדמת ומקצועית, זה הזמן להכיר מקרוב את שירותי רפואת השיניים של מרפאת נביה- דנט. THE BEST OR NOTHING

 

עיצוב אפיון ותכנות האתר www.site4rent.co.il
אתר זה מקודם על ידי עפר שקרון, התכנים באתר נכתבו בסיוע הצוות של כתיבת מומחים