שירותי הרפואה הדחופה של דוקטור א. שרקייה

במקרה חירום רפואי כלשהו, כולנו יודעים מה לעשות: מי להתקשר למגן דוד אדום, לחכות לאמבולנס ולהגיע לבית החולים כמה שיותר מהר. ומה לגבי מקרה חירום שיניים? מקרה כזה יכול להיות שבירת השן או היסדקותה, או מקרים אחרים בהם אנחנו מרגישים שאנו זקוקים לטיפול דחוף. יכול להיות שבבית החולים הקרוב לא יוכלו להעניק לנו מענה מתאים. לשם כך יש צורך לאתר מרפאת שיניים חירום. בדיוק לשם כך, מציעה מרפאת נביה דנט, המנוהלת על ידי דוקטור אחמד שרקייה, טיפולי חירום 24 שעות ביממה.

מה נחשב למקרה שמצריך טיפול חירום שיניים במרפאה?

באופן כללי, כשמדברים על מצבי חירום, מומלץ ללכת על פי כלל האצבע "אם יש ספק – אין ספק". אם אתם חוששים שכאב השיניים חמור מהנורמלי או שמשהו אחר מרגיש לכם פשוט לא כשורה, הגיעו למרפאת החירום. מרפאת נביה דנט מפעילה מרפאת שיניים 24 שעות ביממה כדי לתת מענה מיידי למקרים חמורים או דחופים מכל סוג. צוות הרופאים המנוסה שלנו טיפל במקרים רבים והוא ערוך ומוכן לקבל מטופלים בכל גיל ועם כל מצב רפואי. המרפאה מתאימה גם למבוגרים וגם לילדים, לכן אין חשש שתופנו מאתנו אל מרפאה אחרת.

מה אפשר לעשות עד שמגיעים אל מרפאת שיניים חירום?

חשוב לדעת שעבור רוב הטיפולים הדחופים, משמעותי מאוד להגיע בטווח של עד חצי שעה או שעה לכל היותר את המרפאה. עד שתגיעו אל מרפאת שיניים חירום, ישנם כמה דברים שתוכלו לעשות בעצמכם כדי להקל על הכאב וכדי לשפר את המצב. במקרה של חבלה חמורה בפה, ניתן לעטוף קרח בתחבושת או בחתיכת בד ולהצמיד לאזור הפגוע, הקור יקטין את נימי הדם ואת הדימום. שן שנסדקה או נעקרה כתוצאה ממכה חשוב לשמור בתוך כוס חלב, ולהביא אותה אתכם אל המרפאה. זה יגדיל את הסיכויים שניתן יהיה לחבר אותה.

מה עושים במסגרת טיפולי עזרה ראשונה שיניים?

כפי שציינו, ישנם סוגים רבים ושונים של מקרי עזרה ראשונה שיניים, ביניהם מקרים פחות כואבים אבל משמעותיים לא פחות, כמו נפילת כתרים או סתימות או יציאה מהמקום של גשר. אסור לחכות עם הטיפול במקרים כאלו, וטיפולי העזרה הראשונה נותנים מענה ראשוני למצב. לזמן שעבר מאז המקרה יש חשיבות גדולה, וטיפולי העזרה הראשונה נועדו להעניק זמן נוסף או לטפל באופן מוחלט בבעיה.

מרפאת שיניים 24 שעות באזור מודיעין

אם אתם גרים במודיעין או באזור מודיעין, מומלץ שתשמרו כבר עכשיו את הכתובת ואת מספר הטלפון של מרפאת נביה דנט. כך תהיו ערוכים לכל מקרה חירום שלא יבוא, ותוכלו לטפל בו במהירות הנדרשת.

 

עיצוב אפיון ותכנות האתר www.site4rent.co.il
אתר זה מקודם על ידי עפר שקרון, התכנים באתר נכתבו בסיוע הצוות של כתיבת מומחים